Nasze sukcesy

Zafi sp. z o. o. na swoim portfolio wiele udanych realizacji, m.in. migracji i kolokacji serwerów a także wirtualizacji serwerów w oparciu o platformy VMware i Hyper-V. Zajmuje się obsługą informatyczną wydarzeń międzynarodowych.  Dowodem na zaufanie naszych klientów są zdobywane od lat wyróżnienia w rankingach dla najlepszej firmy IT w Krakowie a w 2020 r. także w Lesznie.

---

Miło nam poinformować. iż zakończyliśmy migracje obsługi klientów z aplikacji Trello do aplikacji Hubspot.
Od teraz naszych klientów obsługujemy w HubSpot.

 

Znaleźliśmy bug w firmware Fortinet'u
Podczas wdrażania protokołu 802.1x w jednym z banków znaleźliśmy bug w firmware jednego z urządzeń firmy Fortinet.
Współpracowaliśmy z Fortinetem oraz bankiem w celu zdebugowania problemu. Właśnie dostaliśmy informację, że Fortinetowi udało się znaleźć powody występowania bug'a w firmware i od wersji FW 6.4.7 bug zostanie usunięty.
Z wiadomych przyczyn nie możemy teraz podać co to za bug 

 

Wdrożenie Biblioteki taśmowej

Właśnie zakończyliśmy wdrożenie 50taśmowej biblioteki firmy Quantum Scalar i3 w pełni skonfigurowanej z programem ARCServe. 
Dzięki temu wdrożeniu firma zyskała backup o pojemności 300TB

Udana migracja Symfonia Forte

Firma przeprowadziła z sukcesem migrację danych z wersji Symfonia Forte 2010 Środki Trwałe działającej na Windows XP Pro do Symfonia Forte Środki Trwałe 2018 na Windows 10 Pro. Prace programistyczne i wdrożeniowe umożliwiły współpracę Forte Środki Trwałe wersja 2018 z Sage Symfonia Finanse i Księgowość 2017.  W ramach projektu przeprowadzone zostały szkolenia dla użytkowników oprogramowania.

Migracja wraz z kolokacją serwera

Firma przeprowadziła wdrożenie połączone z migracją danych z wersji IBM Domino 6.5 działające na Windows 2003 serwer do IBM Domino 8.5 na Windows 2012 serwer wraz z kolokacją serwera z Niemiec do Polski do nowej serwerowni klienta. Wdrożenie obejmowało podniesienie wersji serwera IBM Domino z wersji 6.5 do wersji 8.5 oraz upgrade aplikacji bazo-danowych uruchomionych na serwerze IBM Domino. Uruchomiona została także specjalna aplikacja pocztowa napisana dla klienta w wersji Domino 6.5 na wersji 8.5. Wdrożenie i przeniesienie serwera do Polski zakończyło się pełnym sukcesem.

Wirtualizacja serwerów

Firma przeprowadza wirtualizacje serwerów w oparciu o platformy VMware i Hyper-V. Zastąpienie kilku fizycznych serwerów jednym odbywało się z zachowaniem ciągłości pracy i struktury zasobów IT w firmie. W jednej z firm, dzięki wirtualizacji, na jednej maszynie pracują teraz jednocześnie serwery Linux, Windows Server i Novell NetWare. W innych przypadkach wirtualizacja pozwoliła przenieść na nowoczesną i niezawodną platformę sprzętową starsze systemy.

Obsługa informatyczna Mobile Trends Conference 2017

Na potrzeby konferencji nasza firma zaprojektowała sieć Wi Fi dla tysiąca równocześnie podłączonych urządzeń. W trakcie imprezy równolegle działały dwie sieci WiFi – wersja ogólnodostępna i druga, o lepszych parametrach dostępu, używana do łączeń wideo z innymi miejscami na świecie i sprawnego ściągania materiałów.  Sieć zbudowana została z dziewięciu Access Point firmy Ubiquiti oraz skonfigurowanego przez nas kontrolera sieci WiFi zainstalowanego na Linuxie.

Nagroda Najlepsi 2019 dla ZAFI

ZAFI Sp. z o.o. otwiera listę rankingu Najlepszych 2019 wśród specjalistów IT w Krakowie. Ranking powstał na platformie Oferteo.pl, która umożliwia nawiązywanie kontaktów firmom i osobom prywatnym poszukującym wykonawców usług i produktów. Cieszymy się, że nasi klienci docenili jakość i rzetelność naszych realizacji i wystawili nam wysokie noty w rankingu. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że otrzymujemy je już po raz drugi.

ZAFI Sp. z o.o. w 2020 r. najlepsza już nie tylko w Krakowie

Udane realizacje biznesowe w Lesznie przyniosły nam wyróżnienie dla Najlepszej firmy IT w rankingu Oferteo. Nasi klienci docenili współpracę z naszymi specjalistami a także  zaproponowane i wdrożone rozwiązania informatyczne.